top of page
Harbach.png
Logo_rz50%.png
Aussicht %.png
TVM.png

Nebelstein byl vždy pohádkovým místem: od nepaměti zde existovala tajemství, záhadné události a - báječné poklady! Zde je jedna z těchto pověstí:

fläche2.png

Ještě dnes si lidé kolem Nebelsteinu vypráví pověst o tajuplném slatinném mandelu, který byl spatřen na úpatí Nebelsteinu.


Příběh říká, že v pozdním soumraku, kdy se měsíční svit odráží ve vyvýšené bažině, Moormandl opouští své zatuchlé obydlí a prochází obcí  Moorbad Harbach a plní přání obyvatel.

Měj oči otevřené a hledej hezký nebo neobyčejný malý kamínek, (s důrazem na „malý“, takže ne „skálu“!) a přines ho k nějakému zapojenému podniku (nalezneš je na této straně a jsou označené růžovým trojúhelníčkem).  


Je tu i napsáno o jaký poklad se jedná a kde si ho můžeš vyzvednout: poukázky, překvapení ZDARMA a mnoho dalšího …….

Slatinný mandel Z Nebelsteinu

Moormandl.png

Pokud máš čisté srdce a potkáš se s ním, daruj mu kámen z Nebelsteinu  - pak můžeš nahlas vyslovit své nejtoužebnější přání a to se ti splní. Pro jistotu bys měl vždy s sebou nosit kámen! Kdo ví, možná patříš k těm šťastlivcům, kterým se přání splní ...

 

Pro všechny ostatní je tu naše hra o poklad…..

Najdi si svůj poklad!

steine3.png

Stačí se podívat na reklamy, jaké Goodies jednotlivé podniky mají a vyměň svůj kamínek za jeden z nejrůznějších pokladů podle svého vkusu!


A pokud si nic nenajdeš? Máme pro tebe ještě jedno překvapení: ptej se na Nebelstein-Quartett…..
 

Bav se hraním!

Vyhledej si svůj poklad!

Set.png
steine.png
Symbol Schatzspiel.png
bottom of page